KALKULATORY INŻYNIERSKIE - OPINIE

O programie Kalkulatory Inżynierskie dowiedziałem się z polecenia od kolegi z branży. Po zapoznaniu się z nimi na stronie internetowej wysłałem wiadomość do producentów. Odpowiedź dostałem natychmiastowo, zostałem profesjonalnie obsłużony i wysłuchany, dzięki czemu nie miałem żadnych wątpliwości. Oferowany zestaw programów obliczeniowych jest nieocenionym narzędziem w podejściu inżynierskim oraz projektowym. Pozwala w szybki sposób weryfikować obliczenia statyczno-wytrzymałościowe oraz wymiarować poszczególne elementy konstrukcyjne. Pakiety programów obliczeniowych cały czas są rozbudowywane i powstają nowe przydatne programy, co potwierdza stały rozwój firmy. W moim odczuciu jest to program bardzo ważny, który stanowi odpowiedź na wiele problemów technicznych i projektowych. Jestem zadowolony z użytkowania i zdecydowanie rekomenduję Kalkulatory Inżynierskie świadomym osobom z branży budowlanej poszukującym programów do obliczeń z zakresu wymiarowania konstrukcji.

Andrzej Ornowski

Korzystam z programów Kalkulatory Inżynierskie w mojej codziennej pracy do obliczeń związanych z wymiarowaniem elementów drewnianych, żelbetowych oraz stalowych. Programy są intuicyjne, a także znacząco usprawniają proces projektowania. Jestem bardzo zadowolona z ich działania. Zdecydowanie rekomenduję je osobom poszukującym oprogramowania do obliczeń z zakresu wymiarowania konstrukcji.

Katarzyna Niespodziana

Korzystam z programów Kalkulatory Inżynierskie w mojej codziennej pracy zawodowej. Obecnie posiadam pakiety do obliczeń konstrukcji stalowych i żelbetowych. Powyższe oprogramowanie jest intuicyjne, łatwe w obsłudze a co za tym idzie w znaczący sposób ułatwia projektowanie. Jestem bardzo zadowolony z ich działania. A do tego dochodzi korzystny aspekt cenowy.
Zdecydowanie polecam je osobom poszukującym oprogramowania do obliczeń z zakresu wymiarowania konstrukcji. Myślę, że w miarę dalszego rozwoju ww. oprogramowania spokojnie zakupię kolejne dodatkowe programy.

Tomasz Pliszka

Korzystam z programów Kalkulatory Inżynierskie w mojej codziennej pracy do obliczeń związanych z wymiarowaniem elementów drewnianych, żelbetowych oraz stalowych. Programy są intuicyjne, a także znacząco usprawniają proces projektowania. Jestem bardzo zadowolony z ich działania. Zdecydowanie rekomenduję je osobom poszukującym oprogramowania do obliczeń z zakresu wymiarowania konstrukcji.

Tomasz Chwaleba

ZAUFALI NAM PROFESJONALIŚCI BRANŻY BUDOWLANEJ

Chcesz podzielić się opinią? Napisz na kontakt@kalkulatoryinzynierskie.pl

Profesjonalne programy obliczeniowe dla budownictwa.

Studio oprogramowania specjalistycznego, którego pracę koordynuje czynny zawodowo i uprawniony projektant z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą w zakresie konstrukcji i hydrotechniki:

Alpha Leonis Leszek Rakowski

ul. Piasta 10, 05-822 Milanówek

NIP: 70 10 20 72 32, REGON: 367253113

mBank: 18 1140 2004 0000 3102 7609 2254

Pomimo dołożenia szczególnych starań, autorzy nie biorą odpowiedzialności za dane, informacje oraz wyniki obliczeń uzyskanych za pomocą aplikacji. Każdorazowo należy sprawdzać dane oraz wyniki obliczeń. Korzystasz na własną odpowiedzialność.

Copyright Kalkulatory Inżynierskie, Wszelkie prawa zastrzeżone