DOFINANSOWANIE NA KALKULATORY INŻYNIERSKIE

Inżynierowie budownictwa, będący członkami Okręgowych Izb Inżynierów Budownictwa, mają teraz unikalną możliwość uzyskania dofinansowania na zakup oprogramowania inżynierskiego, w tym kalkulatorów inżynierskich. Dostępne są następujące opcje dofinansowania w zależności od regionu: 

  • Okręgowa Izba Małopolska: Dofinansowanie do 300 zł raz w roku.
  • Okręgowa Izba Podkarpacka: Dofinansowanie do 500 zł dostępne raz na dwa lata.
  • Okręgowa Izba Podlaska: Dofinansowanie do 200 zł raz w roku.

Jeśli jesteś członkiem jednej z wymienionych Okręgowych Izb Inżynierów Budownictwa i planujesz zakup kalkulatora inżynierskiego, upewnij się, że skorzystasz z tej wspaniałej okazji.

Jak ubiegać się o dofinansowanie? Aby uzyskać zwrot poniesionych kosztów na zakup Kalkulatorów Inżynierskich w danym roku, należy złożyć odpowiedni wniosek w biurze swojej Okręgowej Izby. Szczegółowe informacje dotyczące procedury składania wniosków oraz wymagane dokumenty znajdują się w regulaminach dofinansowania szkoleń i doskonalenia zawodowego dostępnych na stronie czy w biurze każdej z izb.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem oraz skorzystania z oferowanego wsparcia. Dzięki niemu możecie Państwo pracować z naszymi narzędziami, podnosząc jakość i precyzję swojej pracy bez nadwyrężania budżetu.

Profesjonalne programy obliczeniowe dla budownictwa.

Studio oprogramowania specjalistycznego, którego pracę koordynuje czynny zawodowo i uprawniony projektant z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą w zakresie konstrukcji i hydrotechniki:

Alpha Leonis Leszek Rakowski

ul. Piasta 10, 05-822 Milanówek

NIP: 70 10 20 72 32, REGON: 367253113

mBank: 18 1140 2004 0000 3102 7609 2254

Pomimo dołożenia szczególnych starań, autorzy nie biorą odpowiedzialności za dane, informacje oraz wyniki obliczeń uzyskanych za pomocą aplikacji. Każdorazowo należy sprawdzać dane oraz wyniki obliczeń. Korzystasz na własną odpowiedzialność.

Copyright Kalkulatory Inżynierskie, Wszelkie prawa zastrzeżone