TYLKO TERAZ
-43% na wszystkie produkty
z kodem: cybermonday2022
-31% na wszystko z kodem CYBERWEEK2024
OSTATNIA SZANSA NA DUŻY RABAT
KUP TEN PAKIET 21% TANIEJ Z KODEM:
MIKOŁAJ2024
ŚWIĄTECZNA PROMOCJA
NOWA POWIĘKSZONA WERSJA – TERAZ Z PROGRAMEM STATECZNOŚĆ SKARPY
Pakiet programów przeznaczonych do obliczeń inżynierskich. Nasze Kalkulatory Inżynierskie pozwolą na prawidłowe zaprojektowanie elementów drewnianych, betonowych (żelbetowych oraz zbrojonych kompozytem), stalowych oraz aluminiowych wg. Eurokodów (EC). W pakiecie również specjalistyczne programy Statyka 2D, Cięgno, Ściana oporowa i Rozpora stalowa.
Program MES do analizy statycznej układów prętowych 2D
Program oparto na metodzie elementów skończonych (MES). Służy do zaawansowanej analizy statycznej płaskich ustrojów prętowych 2D. Umożliwia Użytkownikowi przeprowadzenie obliczeń z uwzględnieniem automatycznej kombinatoryki oddziaływań zgodnie z Eurokodem EN 1990 lub kombinacji własnych.
Modelowanie geometrii może odbywać się poprzez ręczne wprowadzanie węzłów i prętów oraz zaawansowane generowanie konstrukcji sparametryzowanych (kratownice i ramy). Istnieje możliwość zadawania mimośrodów prętów. W programie zaimplementowano obszerne biblioteki profili stalowych, ale istnieje również opcja wprowadzania własnych przekrojów.
Spektrum zadawania obciążeń jest szerokie: od sił i momentów skupionych w węźle, przez obciążenia skupione i rozłożone, aż po oddziaływania termiczne.
Obliczenia statyczne są przeprowadzane dla różnych przypadków obciążeń (do 9), z możliwością tworzenia automatycznych lub ręcznych kombinacji (do 200). Wyniki przedstawiane są w formie wykresów i tabel przemieszczeń, sił wewnętrznych i reakcji.
Co oblicza program?
Funkcje programu:
Arkusz został oparty na normie europejskiej PN-EN 1992 (EC2). Pozwala na pełne zwymiarowanie belki żelbetowej o przekroju kwadratowym / prostokątnym zgodnie z jej postanowieniami. Całość została tak opracowana, aby na każdym kroku sprawdzać warunki krytyczne i w razie niespełnienia danego kryterium, informować o tym Użytkownika. Forma arkusza jest przejrzysta i czytelna, a każdy obliczany parametr został opisany. W celu zapobieżenia chaosowi informacyjnemu, obliczenia zostały poprowadzone w sposób uporządkowany czyli w toku ich wykonywania uzupełnia się kolejne dane.
Co oblicza program?
Co oblicza program?
wymagane zbrojenie główne i poprzeczne dla spełnienia warunku SGN
weryfikacja możliwego rzeczywistego umieszczenia zaprojektowanego zbrojenia w przekroju belki
szerokość rysy (w przypadku wystąpienia stanu zarysowania)
ugięcie belki (również od efektów długotrwałego działania obciążenia) w zależności od przyjętego schematu statycznego i fazy pracy przekroju
Arkusz został oparty na normie europejskiej PN-EN 1992 (EC2). Pozwala na pełne zwymiarowanie słupa żelbetowego zbrojonego symetrycznie zgodnie z jej postanowieniami. Całość została tak opracowana, aby na każdym kroku sprawdzać warunki krytyczne i w razie niespełnienia danego kryteria, informować o tym Użytkownika odpowiednim monitem. Forma arkusza jest przejrzysta i czytelna, a każdy obliczany parametr został opisany. W celu zapobieżenia chaosowi informacyjnemu, obliczenia zostały poprowadzone w sposób uporządkowany czyli w toku ich wykonywania uzupełnia się kolejne dane.
Co oblicza program?
Arkusz został oparty na normie europejskiej PN-EN 1997 (EC7). Pozwala na pełne zwymiarowanie stopy fundamentowej zgodnie z jej postanowieniami. Całość została tak opracowana, aby na każdym kroku sprawdzać warunki krytyczne i w razie niespełnienia danego kryteria, informować o tym Użytkownika odpowiednim monitem. Forma arkusza jest przejrzysta i czytelna, a każdy obliczany parametr został opisany. W celu zapobieżenia chaosowi informacyjnemu, obliczenia zostały poprowadzone w sposób uporządkowany czyli w toku ich wykonywania uzupełnia się kolejne dane.
Co oblicza program?
Program został oparty na normie europejskiej PN-EN 1992 (EC2) oraz PN-EN 1997 (EC7). Pozwala na pełne zwymiarowanie ławy fundamentowej obciążonej siłą pionową pod wewnętrzną ścianę budynku, a także ławy obciążonej siłą pionową, poziomą i momentem zginającym pod zewnętrzną ścianę budynku. Całość została tak opracowana, aby na każdym kroku sprawdzać warunki krytyczne i w razie niespełnienia danego kryteria, informować o tym Użytkownika odpowiednim monitem. Forma arkusza jest przejrzysta i czytelna, a każdy obliczany parametr został opisany. W celu zapobieżenia chaosowi informacyjnemu, obliczenia zostały poprowadzone w sposób uporządkowany czyli w toku ich wykonywania uzupełnia się kolejne dane.
Co oblicza program?
Co nowego w wersji v2.0:
Program został oparty na normie europejskiej PN-EN 1997 (EC7) oraz polskiej PN-81 B-03020. Pozwala na zwymiarowanie stopy (prostokątnej/kwadratowej) lub ławy fundamentowej w gruncie uwarstwionym w granicznym stanie użytkowalności (SGU). Całość została tak opracowana, aby na każdym kroku sprawdzać warunki krytyczne i w razie niespełnienia danego kryteria, informować o tym Użytkownika odpowiednim monitem. Forma arkusza jest przejrzysta i czytelna, a każdy obliczany parametr został opisany. Program został wyposażony w wykresy, które pozwalają na szczegółową analizę naprężeń pionowych w ośrodku gruntowym.
Co oblicza program?
Program został oparty na normie europejskiej PN-EN 1992-1-1 (EC2). Pozwala na zwymiarowanie zbrojenia ze względu na przebicie w żelbetowym stropie dla słupów wewnętrznych o przekrojach prostokątnym/kwadratowym oraz okrągłym. Całość została tak opracowana, aby na każdym kroku sprawdzać warunki krytyczne i w razie niespełnienia danego kryteria, informować o tym Użytkownika odpowiednim monitem. Forma arkusza jest przejrzysta i czytelna, a każdy obliczany parametr został opisany.
Co oblicza program?
„Obliczenia pomocnicze do żelbetu” zawiera 7 arkuszy, które obliczają:
Program został opracowany na podstawie normy europejskiej PN-EN 1992-1-2 (EC2). Pozwala na wyznaczenie wymaganych wymiarów słupa żelbetowego wraz z otuliną w warunkach pożarowych.
W programie zostały przedstawione:
Co oblicza program?
ZOBACZ PROGRAM: Odporność ogniowa słupa żelbetowego
Program został oparty na normie europejskiej PN-EN 1995 (EC5). Pozwala na pełne zwymiarowanie belki drewnianej (z drewna iglastego, liściastego lub klejonego warstwowo) o przekroju prostokątnym/kwadratowym zgodnie z jej postanowieniami. Całość została tak opracowana, aby na każdym kroku sprawdzać warunki krytyczne i w razie niespełnienia danego kryteria, informować o tym Użytkownika. Forma arkusza jest przejrzysta i czytelna, a każdy obliczany parametr został opisany. W celu zapobieżenia chaosowi informacyjnemu, obliczenia zostały poprowadzone w sposób uporządkowany czyli w toku ich wykonywania uzupełnia się kolejne dane.
Co oblicza program?
Program został oparty na normie europejskiej PN-EN 1995 (EC5). Pozwala na pełne zwymiarowanie słupa drewnianego (z drewna iglastego, liściastego lub klejonego warstwowo) o przekroju prostokątnym/kwadratowym lub kołowym zgodnie z jej postanowieniami. Całość została tak opracowana, aby na każdym kroku sprawdzać warunki krytyczne i w razie niespełnienia danego kryteria, informować o tym Użytkownika. Forma arkusza jest przejrzysta i czytelna, a każdy obliczany parametr został opisany. W celu zapobieżenia chaosowi informacyjnemu, obliczenia zostały poprowadzone w sposób uporządkowany czyli w toku ich wykonywania uzupełnia się kolejne dane.
Co oblicza program?
Program został oparty na normie europejskiej PN-EN 1993 (EC3) oraz normie polskiej PN-B. Pozwala na pełne zwymiarowanie belki stalowej o przekroju dwuteowym (HEB, HEA, IPE, IPN), ceowym (UPE, UPN), teowym (½HEB, ½HEA, ½IPE) oraz zamkniętym (rura kwadratowa/prostokątna i okrągła). Całość została tak opracowana, aby na każdym kroku sprawdzać warunki krytyczne i w razie niespełnienia danego kryteria, informować o tym Użytkownika. Forma arkusza jest przejrzysta i czytelna, a każdy obliczany parametr został opisany. W celu zapobieżenia chaosowi informacyjnemu, obliczenia zostały poprowadzone w sposób uporządkowany czyli w toku ich wykonywania uzupełnia się kolejne dane.
Co oblicza program?
Program został oparty na normie europejskiej PN-EN 1993 (EC3). Pozwala na pełne zwymiarowanie słupa stalowego o przekroju dwuteowym (HEB, HEA, IPE, IPN), ceowym (UPE, UPN) i teowym (½HEB, ½HEA, ½IPE). Całość została tak opracowana, aby na każdym kroku sprawdzać warunki krytyczne i w razie niespełnienia danego kryteria, informować o tym Użytkownika. Forma arkusza jest przejrzysta i czytelna, a każdy obliczany parametr został opisany. W celu zapobieżenia chaosowi informacyjnemu, obliczenia zostały poprowadzone w sposób uporządkowany czyli w toku ich wykonywania uzupełnia się kolejne dane.
Co oblicza program?
Nowość w wersji v1.2:
Program został oparty na normach europejskich PN-EN 1993-1-3 oraz PN-EN 1993-1-1 (EC3). Pozwala na pełne zwymiarowanie belki stalowej cienkościennej o przekroju ceownika półzamkniętego (z odgięciami) oraz zetownika. Całość została tak opracowana, aby na każdym kroku sprawdzać warunki krytyczne i w razie niespełnienia danego kryteria, informować o tym Użytkownika. Forma programu jest przejrzysta i czytelna, a każdy obliczany parametr został opisany. W celu zapobieżenia chaosowi informacyjnemu, obliczenia zostały poprowadzone w sposób uporządkowany czyli w toku ich wykonywania uzupełnia się kolejne dane.
Co oblicza program?
Program został oparty na normach europejskich PN-EN 1993-1-3 oraz PN-EN 1993-1-1 (EC3). Pozwala na pełne zwymiarowanie słupa stalowego cienkościennego o przekroju ceownika półzamkniętego (z odgięciami). Całość została tak opracowana, aby na każdym kroku sprawdzać warunki krytyczne i w razie niespełnienia danego kryteria, informować o tym Użytkownika. Forma arkusza jest przejrzysta i czytelna, a każdy obliczany parametr został opisany. W celu zapobieżenia chaosowi informacyjnemu, obliczenia zostały poprowadzone w sposób uporządkowany czyli w toku ich wykonywania uzupełnia się kolejne dane.
Co oblicza program?
Program został oparty na normach europejskich PN-EN 1993-1-3 oraz PN-EN-1993-1-1 (EC3). Pozwala na pełne zwymiarowanie zimnogiętej płatwi (o przekroju zetowym lub ceowym z odgięciami) współpracującej z poszyciem, uwzględniając tarczową pracę układu konstrukcyjnego. Całość została tak opracowana, aby na każdym kroku sprawdzać warunki krytyczne i w razie niespełnienia danego kryteria, informować o tym Użytkownika. Forma arkusza jest przejrzysta i czytelna, a każdy obliczany parametr został opisany. W celu zapobieżenia chaosowi informacyjnemu, obliczenia zostały poprowadzone w sposób uporządkowany czyli w toku ich wykonywania uzupełnia się kolejne dane.
Co oblicza program?
Program został oparty na normie europejskiej PN-EN 1993-1-8 (EC3). Pozwala na pełne zwymiarowanie połączenia zakładkowego: śrubowego kategorii A (dociskowe) oraz spawanego.
Całość została tak opracowana, aby na każdym kroku sprawdzać warunki krytyczne i w razie niespełnienia danego kryteria, informować o tym Użytkownika. Forma arkusza jest przejrzysta i czytelna, a każdy obliczany parametr został opisany. W celu zapobieżenia chaosowi informacyjnemu, obliczenia zostały poprowadzone w sposób uporządkowany czyli w toku ich wykonywania uzupełnia się kolejne dane.
Co oblicza program?
Połączenie śrubowe
Połączenie spawane (nowość w wersji 1.1)
Połączenie śrubowe z kątownikiem (nowość w wersji 1.2)
wg normy PN-EN 1993-1-8 (EC3) oraz PN-EN 50341
Połączenie zakładkowe śrubowe zginane (nowość w wersji 2.0)
Program został oparty na normie europejskiej PN-EN 1993 (EC3). Pozwala na pełne zwymiarowanie rozpory stalowej o przekroju dwuteowym (HEB, HEA, IPE, IPN) oraz zamkniętym (rura okrągła). Całość została tak opracowana, aby na każdym kroku sprawdzać warunki krytyczne i w razie niespełnienia danego kryteria, informować o tym Użytkownika. Forma arkusza jest przejrzysta i czytelna, a każdy obliczany parametr został opisany. W celu zapobieżenia chaosowi informacyjnemu, obliczenia zostały poprowadzone w sposób uporządkowany czyli w toku ich wykonywania uzupełnia się kolejne dane.
Co oblicza program?
ZOBACZ PROGRAM: Wymiarowanie rozpory stalowej
Arkusz został oparty na normach europejskich PN-EN 1993-1-3 oraz PN-EN 1993-1-1 (EC3). Pozwala na pełne zwymiarowanie blachy trapezowej (fałdowej) o dowolnej geometrii z opcją pojedynczych usztywnień zlokalizowanych w pasach. Użytkownik ma możliwość zadania układu do 3 przęseł. Całość została tak opracowana, aby na każdym kroku sprawdzać warunki krytyczne i w razie niespełnienia danego kryteria, informować o tym Użytkownika. Forma arkusza jest przejrzysta i czytelna, a każdy obliczany parametr został opisany. W celu zapobieżenia chaosowi informacyjnemu, obliczenia zostały poprowadzone w sposób uporządkowany czyli w toku ich wykonywania uzupełnia się kolejne dane.
Co oblicza program?
ZOBACZ PROGRAM: Kalkulator do wymiarowania blachy trapezowej
Program został oparty na normie europejskiej PN-EN 1997 (EC7). Służy do przeprowadzania analizy stateczności skarpy w zależności od jej geometrii, obciążenia naziomu i warunków gruntowo-wodnych.
Model obliczeniowy wprowadzany jest w sposób parametryczny, pozwalający na bardzo szybkie i przystępne modelowanie. Dostępna jest weryfikacja stateczności skarpy zwykłej (niezbrojonej), skarpy zabezpieczonej ścianą oporową oraz skarpy zbrojonej geosyntetykami. Obliczenia są prowadzone na podstawie jednej z dwóch dostępnych metod:
Celem weryfikacji stateczności skarpy program został wyposażony w zaawansowany system optymalizujący krzywą ścięcia. Stosuje on metodę Neldera-Meada zwaną również sympleksową metodą spadku, aby wyznaczyć maksimum funkcji wytężenia skarpy dla 3 zmiennych opisujących krzywą poślizgu. Sprowadza on w krótkim czasie tą krzywą do jej najbardziej niekorzystnej postaci, jednocześnie prezentując rzeczywiste wytężenie zamodelowanej skarpy.
Oprogramowana metoda charakteryzuje się doskonałą wydajnością i odpornością na nieliniowości postawionego zadania.
Co oblicza program?
ZOBACZ PROGRAM: STATECZNOŚĆ SKARPY
Program został oparty na normie europejskiej PN-EN 1997 (EC7). Pozwala na pełne zwymiarowanie żelbetowej, płytowo-kątowej ściany oporowej obciążonej naziomem równomiernie rozłożonym. W przypadku zamodelowania podłoża uwarstwionego, obliczenia nośności podłoża są wykonywane dla fundamentu zastępczego. Całość została tak opracowana, aby na każdym kroku sprawdzać warunki krytyczne i w razie niespełnienia danego kryteria, informować o tym Użytkownika odpowiednim monitem. Forma arkusza jest przejrzysta i czytelna, a każdy obliczany parametr został opisany. W celu zapobieżenia chaosowi informacyjnemu, obliczenia zostały poprowadzone w sposób uporządkowany czyli w toku ich wykonywania uzupełnia się kolejne dane.
Co oblicza program?
ZOBACZ PROGRAM: Obliczenia ściany oporowej
Program przeznaczony do obliczania współczynnika podatności w podłożu uwarstwionym i całkowitych osiadań od przyłożonego naprężenia. Arkusz pozwala na zadanie oddziaływania na grunt bez ograniczenia geometrii (płyta fundamentowa) oraz z jej ograniczeniem (stopa fundamentowa). Użytkownik ma możliwość wprowadzenia do ośmiu warstw gruntu oraz zadanie położenia w nim zwierciadła wody gruntowej.
Co oblicza program?
Co nowego w wersji 2.0?
Program został oparty na polskiej normie PN-83-B-02482. Pozwala na obliczenie minimalnej głębokości pogrążenia wbijanego pala stalowego (profil) ze względu na wciskanie lub wyciąganie. Istnieje możliwość zamodelowania do 5 warstw ośrodka gruntowego o maksymalnej całkowitej miąższości 5 metrów.
Co oblicza program?
Program do obliczeń inżynierskich.
Co nowego w wersji v1.1:
ZOBACZ PROGRAM: Siła wyporu
Program do obliczeń inżynierskich.
Program do obliczeń inżynierskich.
Program został oparty na metodzie skandynawskiej (według Jansona J. E. oraz Molina J.) i niemieckich wytycznych ATV-DVWK-A127. Pozwala na zwymiarowanie rur podatnych (z tworzyw sztucznych) ułożonych w gruncie.
Metoda skandynawska polega na wyznaczeniu maksymalnego ugięcia względnego rury w warunkach krótkotrwałych i porównaniu go z wartością dopuszczalną w zależności od warunków ułożenia, obciążenia oraz jakości prowadzenia robót. Sprawdzana jest również stateczność przekroju na wyboczenie.
Metoda według niemieckich wytycznych ATV-DVWK-A127 oparta jest na modelu współpracy podatnej rury (o założonej sztywności) z otaczającym ją gruntem czego wynikiem jest odpowiednia dystrybucja obciążeń na przekrój i rozkład sił wewnętrznych. Oprócz podstawowych oddziaływań takich jak ciężar zalegającego gruntu nad rurą, obciążenia komunikacyjnego, istnieje możliwość zadania obciążenia parciem hydrostatycznym od wody gruntowej.
Program przeznaczony do obliczania obciążeń klimatycznych.
ZOBACZ PROGRAM: Obliczanie Obciążenia Wiatrem i Śniegiem
Program został oparty na normie europejskiej PN-EN 1999-1-1. Pozwala na pełne zwymiarowanie belki aluminiowej o następujących przekrojach: dwuteownik, ceownik, kątownik, teownik, rura prostokątna i rura okrągła. Całość została tak opracowana, aby na każdym kroku sprawdzać warunki krytyczne i w razie niespełnienia danego kryteria, informować o tym Użytkownika. Forma arkusza jest przejrzysta i czytelna, a każdy obliczany parametr został opisany. W celu zapobieżenia chaosowi informacyjnemu, obliczenia zostały poprowadzone w sposób uporządkowany czyli w toku ich wykonywania uzupełnia się kolejne dane.
Co oblicza program?
Program został oparty na normie europejskiej PN-EN 1992-1- 1 (EC2) oraz brytyjskim raporcie technicznym TR34. Pozwala na zwymiarowanie posadzki betonowej oraz zbrojonej stalowym włóknem rozproszonym zgodnie z teoriami Westergaarda, Meyerhofa-Losberga oraz Hetenyi. Użytkownik ma możliwość wprowadzenia oddziaływań zewnętrznych: obciążenie skupione, obciążenie kołem pojazdu (powierzchnia lub ciśnienie kontaktowe), obciążenie liniowe i obciążenie równomierne. Dla usprawnienia obliczeń, program zawiera dodatkowo kalkulator do wyznaczania podatności podłoża kz.
Co oblicza program?
Program do obliczeń inżynierskich.
Program został oparty na normie europejskiej PN-EN 1991-1-5. Pozwala na wyznaczenie całkowitego oporu cieplnego RT przegrody pionowej i współczynnika przenikania ciepła U w zależności od warstw, które się na nią składają. Użytkownik na możliwość zadania do 8 warstw w przegrodzie i oprócz prowadzenia obliczeń zgodnie z postanowieniami normowymi, może wprowadzić swoje temperaturowe warunki brzegowe. Program graficznie przedstawia rozkład temperatury przez poszczególne warstwy. Dodatkowo dla usprawnienia obliczeń, załączono arkusz z tabelą pomocniczą zawierającą obliczeniowe współczynniki przewodzenia ciepła λ dla różnych materiałów oraz umożliwiono prowadzenie kalkulacji dla dwóch odrębnych przegród równocześnie.
ZOBACZ PROGRAM: Obliczanie przenikalności cieplnej
Cena poza pakietem: 6085 zł brutto
Cena: 1699 zł brutto
(1381,30 zł netto)
Najniższa cena w ciągu 30 dni: 1499 zł brutto
licencja cyfrowa na jedno stanowisko
wersja pakietu 1.10
Kalkulatory inżynierskie to arkusze, które można pobrać na swój komputer w celu wykonania zaawansowanych obliczeń z zakresu inżynierii budowlanej. Każdy z arkuszy służy do obliczania innych parametrów. W kategorii “Beton”, “Stal”, “Drewno” oraz “Inne” znajdują się narzędzia do wymiarowania typowych elementów konstrukcyjnych. Aby uruchomić program należy zakupić go przez naszą stronę internetową, zainstalować na komputerze, a następnie aktywować proces rejestracji.
Każda kategoria reprezentuje materiał, w którym znajdują się odpowiednio przygotowane programy do obliczania typowych elementów konstrukcyjnych takich jak np.: belka, słup. Kalkulator pozwala na zwymiarowanie (geometria, wymagane zbrojenie, itp.) tych elementów na podstawie sił zewnętrznych oraz warunków brzegowych, które wprowadza Użytkownik. Obliczenia są wykonywane zgodnie z europejskimi (PN-EN) oraz polskimi (PN-B) normami.
Z programów mogą korzystać zarówno projektanci konstrukcji, kierownicy projektów, studenci uniwersytetów technicznych jak i fachowcy o wiedzy inżynierskiej. Sprawdzą się w biurze projektowym i na budowie. Oferowane narzędzia są świetną alternatywą chociażby do weryfikacji przeprowadzonych obliczeń, by mieć pewność co do ich poprawności.
Do działania aplikacji potrzebny jest komputer z systemem Windows i pakietem Microsoft Office w wersji co najmniej 2013. Programy nie mają specjalnych wymagań co do RAM i procesora, wymagania są analogiczne jak dla Microsoft Office. Pliki są zabezpieczone przed kopiowaniem i pobierają się w formacie exe. Programy są przystosowane do działania na wersji 32-bit i 64-bit stacjonarnego systemu.
Jedna zakupiona licencja jest przewidziana do działania na jednym komputerze. Podczas uruchomienia, aplikacja prosi o aktywację online. Po aktywacji nie jest możliwe uruchomienie aplikacji na innym komputerze.
W przypadku zmiany konfiguracji sprzętowej lub zmiany stanowiska pracy skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy podając numer zamówienia i adres mailowy, który został podany przy zakupie.
Tak. Aplikacja wymaga połączenia z Internetem w momencie uruchomienia w celu weryfikacji licencji.
Programy przesyłane są w formie elektronicznej na adres email podany podczas zamówienia. Link do pobrania jest jednorazowy. Program następnie aktywowany jest indywidualnym kodem aktywacyjnym. W przypadku jakichkolwiek problemów z aktywacją lub pobraniem prosimy o kontakt, zawsze pomożemy (np. gdy pobieranie zostanie przerwane i będzie potrzebny reset).
Podczas aktywacji aplikacja poprosi o podanie kodu aktywacyjnego. Jest to kod składający się z adresu email, z którego zostało złożone zamówienie oraz numeru zamówienia. Format kodu to: email-numer. Przykład: jeśli zamówiłeś z maila jankowalski@mail.pl i masz numer zamówienia 1234, wtedy kod aktywacyjny to jankowalski@mail.pl-1234
Programy działają poprawnie z Microsoft Excel w wersji 2013 lub nowszych. W starszych wersjach niektóre funkcje mogą być niedostępne dlatego Kalkulatory nie działają z wersjami 2010 i wcześniejszymi. Pakiety biurowe open source takie jak np. Open Office oraz Libre Office nie są obsługiwane. Do działania na środowiskach MacOS i Linux potrzebny jest emulator Windows przez Parallels lub Wine.
Tak, wystawiamy polskie faktury VAT 23% do każdego zamówienia. Podane ceny są cenami brutto. Prosimy koniecznie o podanie NIP w zamówieniu lub komentarzu w przypadku zamówienia na firmę. Można skontaktować się z nami w tej sprawie za pomocą formularza kontaktowego.
Stale ulepszamy nasze produkty. Łatki i poprawki programów tj. wersje oznaczone literami np. v1.2a wydawane są bezpłatnie dla posiadaczy wersji v1.2. Aktualizacje do wyższych wersji programów lub pakietów są płatne. Klienci, którzy zakupili u nas program co do którego pojawiła się nowa wersja uprawnieni są do 50% rabatu na zakup zaktualizowanej wersji. W celu uzyskania kodu rabatowego należy skontaktować się z nami mailowo lub poprzez formularz i podać adres mailowy użyty przy zamówieniu.
W naszym sklepie można zapłacić za pomocą:
Można również zapłacić standardowym przelewem. Dane konta znajdują się w stopce.
Polecamy zakupy w pakietach, w których zawarty jest korzystny rabat. Oferujemy również rabaty przy zamówieniach kilku licencji tego samego programu lub pakietu.
Dodaj do koszyka:
Zniżka jest naliczana automatycznie w koszyku. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony na Facebooku gdzie publikujemy aktualne kupony. W przypadku użycia kuponu rabatowego, kupon naliczany jest zamiast rabatu dla kilku licencji.
Aby kupić większą liczbę licencji (>30) dla organizacji zapraszamy do kontaktu z nami, przygotujemy indywidualną ofertę.
Służymy pomocą, aby pomóc rozwiązać problemy techniczne. Jeśli z jakichkolwiek przyczyn nie da się uruchomić programów na komputerze, przysługuje pełen zwrot kosztów.
Jeśli masz inne pytanie lub sugestię, skontaktuj się z nami przez poniższy formularz lub mailowo: kontakt@kalkulatoryinzynierskie.pl